کفش های روزمره مردانه

در طول روز برای انجام کارهای روزمره مجبوریم مسافت های طولانی پیاده روی کنیم.  پس نیاز به کفش هایی داریم که راحت باشند تا احساس خستگی نکنیم. کفش های روزمره بسیار راحت و مقاوم بوده و با ظاهر شیک خود، مناسب برای تردد در مکان های عمومی و رسمی هستند. برای انتخاب این کفش های پرکاربرد بهتر است موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • جنس کفش: کفش های روزمره با کیفیت به دلیل کارکرد زیاد در برابر آب، سایش و خوردگی مقاوم هستند. ما قرار است ساعت های زیادی از این کفش ها استفاده کنیم، پس باید از کیفیت آن ها و ماندگاری شان مطمئن شویم.
 • کیفیت دوخت: باید کفشی را انتخاب کنیم که به لحاظ دوخت مقاوم بوده و قدرت انعطاف پذیری بالایی داشته باشد. ما در طول روز در موقعیت های دشواری قرار می گیریم. دوخت بد می تواند موجب پارگی کفش هایمان شود و دقایقی سخت را برایمان رقم بزند.
 • کفی کفش: کفش های روزمره اغلب کفی طبی و راحتی دارند. ضد تعرق و ضد حساسیت هستند.
 • زیره کفش: زیره کفش ها باید مقاوم در برابر سایش و خوردگی باشند. باید بخوبی به کفش پرس شده، انعطاف پذیر و نرم باشند.
 • نوع کفش: ظاهر و فرم را با توجه به پوشش خود و محل تردد مشخص کنید. کفش روزمره ای را انتخاب کنید که با غالب لباس هایتان ست می شود.
 • راحتی کفش: راحتی مهم ترین فاکتور کفش روزمره است. اگر می خواهید از پیاده روی طولانی مدت خسته نشوید، به راحتی کفش های روزمره و انعطاف پذیری آن ها توجه کنید.
 • سبکی کفش: یک کفش روزمره باید سبک باشد. کفش های سنگین شما را در طول روز کلافه و خسته می کنند.
 • انتخاب سایز مناسب: کفش های روزمره باید سایزی فیت پای شما داشته باشند. نه بزرگتر که در پای شما بلغزند و نه آنقدر تنگ که نوک پایتان را بزنند.

راهنمای خرید کفش روزمره زنانه

قبل از انتخاب کفش خوب برای کارهای روزمره زنانه باید به یک سری نکات توجه داشته باشید تا بر اساس آن کفشی مناسب انتخاب کنید. از جمله این موارد می‌توان به نکات زیر اشاره کرد.

 • شما در طول روز با این کفش در محیط بیرون حاضر خواهید شد و ساعت‌ها آن را به پا دارید. پس مهم است کفشی انتخاب کنید که در نهایت زیبایی، پای شما در آن راحت باشید. اولین موضوع به جنس کفش برمی‌گردد که بهتر است چرمی باشد؛ کفش روزمره چرمی زنانه از بهترین جنس‌هاست که کیفیت، دوام و انعطاف بالایی دارد.
 • بسته به اینکه در چه فصلی قرار دارید، کفشی انتخاب کنید که جنس رویه هم نرمی و انعطاف خود را داشته باشد. به‌ویژه اینکه در تنظیم دمای مناسب برای پا هم به خوبی عمل کنید. البته بهتر است بگییم که امکان تنفس به پا را بهتر فراهم کند.
 • پاشته کفش روزمره زنانه از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر زیادی بلند باشد شما را اذیت خواهد کرد و اگر بدون پاشنه هم باشد، موجب خستگی می‌شود. در نتیجه کفشی انتخاب کنید که نه بشود گفت پاشته دارد و نه اینکه فاقد پاشنه است. داشتن پاشنه‌ای با 3 تا 7 سانتی‌متر گزینه خوبی است.
 • کفی کفش هم باید نرم و ضخامت مناسبی داشته باشد. کفشی انتخاب کنید که حین راه رفتن کفی بی کیفیت آن موجب نشود تا شماره سنگ‌ها و کلوخ‌های زیر پا را هم بتوانید در هرقدم حدس بزنید.
 • هنگامی که برای خرید مراجعه می‌کنید زمان بعدازظهر را انتخاب کنید که پا ورو خود را کرده و به حداکثر اندازه خود رسیده است. در این صورت با مشکل کوچک شدن کفش و فشار به پاها مواجه نخواهید شد.
 • در نهایت کفشی انتخاب کنید که زیبا بوده و برای محیطی که روزانه در آنجا سر و کار خواهید داشت مناسب باشد. این مورد سلیقه‌ای است و نمی‌توان چیز خاصی را در آن دخالت داد.

پوشیدن کفش مناسب علاوه بر راحتی پا، می‌تواند کمترین آسیب را به کمر شما وارد کند. کفش‌های روزمره با داشتن تکنولوژی باعث می‌شود که پای شما در طول روز بسیار راحت باشد. ریباک یکی از برندهای معروف ورزشی است که انواع پوشاک و کفش‌های ورزشی زنانه و مردانه را با بالاترین کیفیت عرضه می‌کند تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

کفش روزمره زنانه ریباک سری مدل BD3402 مخصوص پیاده‌روی و کارهای روزمره طراحی شده است. این کفش بسیار راحت و سبک است. رویه کفش از پارچه جیر تهیه شده است که علاوه بر سبکی، قابلیت گردش هوا را برای این محصول فراهم کرده است. زیره انتهایی نیز از فوم سبک تهیه شده است. این کفش زنانه با بند بسته می‌شود و با داشتن ویژگی‌های لازم انتخاب مناسبی برای ساعت‌ها کار روزمره است. لوگوی برند ریباک در قسمت رویه، زبانه و زیره انتهایی کفش خودنمایی می‌کند.

 

[digikala61626017112]

دیدگاهتان را بنویسید